Ražotājs: Techly
Modelis: ICA-LCD 316S
EAN: 8051128107234
Techly ICA-LCD 316S. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 50 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 58,4 cm (23"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 109,2 cm (43"), Montāžas saskarnes saderība (min): 100 x 100 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 200 x 200 mm. Šarnīrsavienojums: -30 - 30°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 50 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 58,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 109,2 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Piemērots televizoram | |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100 x 100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 200 x 200 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100,100 x 200,200 x 100,200 x 200 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Orientācija | Ainava |
| Pretzādzības funkcija | |
| Sertifikācija | CE |
| Ergonomika | |
| Šarnīrsavienojums | -30 - 30 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 220 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Augstums | 450 mm |
| Svars | 2,62 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE |
| Garantijas periods | 10 gads(i) |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |