Ražotājs: Techly
Modelis: ICA-LCD 3500
EAN: 8057685303584
Techly ICA-LCD 3500. Maksimālais svars (tilpums): 10 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -90 - 90°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 10 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -90 - 90 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 318 mm |
| Dziļums | 340 mm |
| Augstums | 485 mm |
| Svars | 6,78 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |