Ražotājs: Techly
Modelis: ICA-LCD 402
EAN: 8059018361186
Techly ICA-LCD 402. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 16 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,2 cm (17"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Šarnīrsavienojums: -90 - 90°, Slīpuma leņķis: -15 - 15°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Techly ICA-LCD 402 monitor mount / stand 81.3 cm (32") Desk Black ICA-LCD 402 | €41.65 |
|
eltek.lv |
Techly wy2 monitory 17" - 32" (ICA-LCD 402) | €57.07 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 16 kg |
| Maksimāla celtspēja (katram monitoram) | 8 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,2 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Pagarinātājelements (maks.) | 3,6 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Tērauds |
| Pretzādzības funkcija | |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -15 - 15 ° |
| Šarnīrsavienojums | -90 - 90 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Kronšteinu skaits | 2 |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| VESA stiprinājums iekļauts | |
| Montāžas komplekts | |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 446 mm |
| Svars | 3,96 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 10 gads(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |