Ražotājs: Techly
Modelis: ICA-MS 461
EAN: 8054529028504
Techly ICA-MS 461. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 20 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"). Produkta krāsa: Caurspīdīgs, Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 20 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs, Balts |
| Apvalka materiāls | Stikls, Plastmasa, Tērauds |
| Neslīdoša virsma | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 560 mm |
| Dziļums | 210 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Svars | 1,98 kg |
| Biezums | 5 mm |