Ražotājs: TooQ
Modelis: DB1232TN-B
EAN: 8433281008069
TooQ DB1232TN-B. Montāža: Pievienojams ar skavām/skrūvēm, Maksimālais svars (tilpums): 16 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -45 - 45°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 16 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Pievienojams ar skavām/skrūvēm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 443 mm |
| Pielāgojams dziļums | |
| Dziļuma regulēšanas diapazons | 0 - 798 mm |
| Slīpuma leņķis | -45 - 45 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Pagriešanas leņķis | 90 ° |
| Iepakojuma saturs | |
| Skavas iekļautas | |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 505 mm |
| Kastes garums (Master) | 375 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 260 mm |
| Kastes svars (Master) | 20 kg |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 0,0492375 cm³ |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 489 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180 mm |
| Iepakojuma augstums | 120 mm |
| Vienības apjoms | 0,0123094 cm³ |
| Iepakojuma svars | 5 kg |