Ražotājs: TooQ
Modelis: DB1727TN-B
EAN: 8433281008410
TooQ DB1727TN-B. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 6 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,2 cm (17"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Šarnīrsavienojums: -20 - 20°, Slīpuma leņķis: -10 - 10°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Soporte para 2 Monitores TooQ DB1727TN-B/ hasta 6kg | €62.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 6 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,2 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Piemērots televizoram | |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 352 - 462 mm |
| Slīpuma leņķis | -10 - 10 ° |
| Šarnīrsavienojums | -20 - 20 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas kronšteini iekļauti | |
| Manuāls | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 738 mm |
| Dziļums | 250 mm |
| Augstums | 462 mm |