Ražotājs: TooQ
Modelis: DB3132TNR-S
EAN: 8433281007987
TooQ DB3132TNR-S. Montāža: Pievienojams ar skavām/skrūvēm, Maksimālais svars (tilpums): 18 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Slīpuma leņķis: -90 - 90°. Produkta krāsa: Sudrabs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 18 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Pievienojams ar skavām/skrūvēm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -90 - 90 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 180 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Iebūvēts gāzes avots | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skavas iekļautas | |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 480 mm |
| Kastes garums (Master) | 590 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 250 mm |
| Kastes svars (Master) | 16,2 kg |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 0,0708 cm³ |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 465 mm |
| Iepakojuma dziļums | 570 mm |
| Iepakojuma augstums | 116 mm |
| Vienības apjoms | 0,0354 cm³ |
| Iepakojuma svars | 8,1 kg |