Ražotājs: TooQ
Modelis: FS20200M-B
EAN: 8433281009530
TooQ FS20200M-B. Maksimālais svars (tilpums): 100 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 152,4 cm (60"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 2,67 m (105"), Montāžas saskarnes saderība (min): 400 x 400 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 1000 x 600 mm. Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ FS20200M-B monitora stiprinājums un statīvs 2,67 m (105") Melns Grīda | €205.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 100 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 152,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 2,67 m |
| Uzstādīšanas tips | Grīda |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 400 x 400 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 1000 x 600 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 400 x 400,600 x 400,800 x 400,800 x 600,1000 x 600 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 1735 - 1835 mm |
| Pievienoto plauktu skaits | 1 |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Tehniskās detaļas | |
| Nobloķējami riteņi | |
| Riteņu skaits | 4 Ritenis (-ņi) |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Manuāls | |
| Papildus informācija | |
| Riteņi | |