| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Soporte para Monitor TooQ MMPSSD01/ hasta 10kg | €34.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 10 kg |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Instalācijas vieglums | |
| Neslīdoša virsma | |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 84 - 168 mm |
| Pievienoto plauktu skaits | 1 |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 330 mm |
| Augstums | 168 mm |
| Svars | 1,63 kg |
| Iepakojuma platums | 350 mm |
| Iepakojuma dziļums | 88 mm |
| Iepakojuma augstums | 529 mm |
| Iepakojuma svars | 2,24 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |