| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ TQMR0124 monitora stiprinājums un statīvs Melns Galds | €29.16 |
|
www.gangaelectronica.es |
Soporte para Monitor TooQ TQMR0124/ hasta 20kg | €31.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 20 kg |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Orientācija | Ainava |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 202 mm |
| Augstums | 102 mm |
| Svars | 1,26 kg |
| Iepakojuma platums | 602 mm |
| Iepakojuma dziļums | 245 mm |
| Iepakojuma augstums | 125 mm |
| Iepakojuma svars | 1,7 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Ergonomika | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 2.0 |