Ražotājs: V7
Modelis: DM1HDS
EAN: 0662919114997
V7 DM1HDS. Montāža: Caurejoša skrūve, Maksimālais svars (tilpums): 15 kg, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 124,5 cm (49"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Šarnīrsavienojums: -90 - 90°, Slīpuma leņķis: -45 - 45°. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
V7 TV V7 DM1HDS 49" | €120.16 |
|
m79.lv |
V7 Uchwyt na TV V7 DM1HDS 49" S55165012 (0662919114997) TV stiprinājums | €150.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 15 kg |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 124,5 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Caurejoša skrūve |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Tērauds |
| Instalācijas vieglums | Jā |
| Sertifikācija | RoHS |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Slīpuma leņķis | -45 - 45 ° |
| Šarnīrsavienojums | -90 - 90 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | Jā |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 510 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Augstums | 620 mm |
| Svars | 4 kg |
| Iepakojuma platums | 285 mm |
| Iepakojuma dziļums | 430 mm |
| Iepakojuma augstums | 140 mm |
| Iepakojuma svars | 4,85 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Manuāls | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |