Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 1305
EAN: 7350073731305
Multibrackets 1305. Produkta veids: Pagarināšanas komplekts, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais svars (tilpums): 30 kg. Svars: 500 g. Iepakojuma augstums: 24 mm, Iepakojuma platums: 49 mm, Iepakojuma dziļums: 564 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs. Transportējamās kastes platums: 13,9 cm, Transportējamās kastes garums: 57,5 cm, Transportējamās kastes augstums: 29 cm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Multibrackets M VESA Extender kit Turn & Motorized Tablestand 600x700 | €37.71 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Pagarināšanas komplekts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Maksimālais svars (tilpums) | 30 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 500 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 49 mm |
| Iepakojuma augstums | 24 mm |
| Iepakojuma dziļums | 564 mm |
| Iepakojuma svars | 800 g |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes platums | 13,9 cm |
| Transportējamās kastes garums | 57,5 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 29 cm |
| Transportējamās kastes svars | 20,6 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 25 pcs |
| Eiropalete, daudzums | 60 pcs |