| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
HP Thin Client-Montagehalterung, 25,5 kg, Schwarz | €116.46 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 330 mm |
| Dziļums | 230 mm |
| Augstums | 88,9 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Maksimālais svars (tilpums) | 25,5 kg |
| Savietojamība | HP t420 Thin Client, HP t520 Thin Client, HP t530 Thin Client, HP t620 Thin Client (NOTE: does not support t620 PLUS models), HP t630 |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| HP segments | Bizness |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 350 mm |
| Iepakojuma dziļums | 350 mm |
| Iepakojuma augstums | 110 mm |