| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
Targus | Fits up to size 15.6 " | Intellect | Backpack | Grey/Black | Shoulder strap | €37.54 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Materiāls | Poliesters |
| Krāsojums | Vienkrāsaina |
| Klēpjdatora nodalījums | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Kabatas ar rāvējslēdzējiem | |
| Rokturis(i) | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 320 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Augstums | 480 mm |
| Svars | 460 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 42029291 |