| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Chicco Gioco Carillon Ninna Luna | €19.52 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Rotaļu mūzikas kaste |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 125 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Augstums | 125 mm |
| Svars | 140 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |