Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: AT-IE048-480-20
EAN: 0767035216478
Allied Telesis AT-IE048-480-20. Izejas jauda: 480 W, Ievades darbības spriegums (min): 90 V, Ievades darbības spriegums (maks): 350 V. Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Balts, Apvalka materiāls: Metāls. Platums: 70 mm, Dziļums: 117 mm, Augstums: 124 mm. Niminālais izejas spriegums: 48 V, Nominālais ieejas spriegums: 90 - 264; 98 - 350 V
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jauda | 480 W |
| Ievades darbības spriegums (min) | 90 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 350 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas darba jauda (maks.) | 48 V |
| Maksimālā strāva | 15 A |
| Efektivitāte | 94 % |
| Jaudas koeficients | 0,98 |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārspriegums, Pārkaršana |
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Balts |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| LED indikatori | Signalizācija, Status |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 117 mm |
| Augstums | 124 mm |
| Svars | 1,2 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, WEEE |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |
| Papildus informācija | |
| Nominālais ieejas spriegums | 90 - 264; 98 - 350 V |
| Niminālais izejas spriegums | 48 V |