Ražotājs: APC
Modelis: BX1400U-GR
EAN: 0731304315933
APC Back-UPS. UPS topoloģija: Line-Interactive, Izejas jaudas kapacitāte (VA): 1,4 kilovoltampērs, Izejas jauda: 700 W. Maiņstrāvas izeju tipi: Tips F. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Akumulatora ietilpība: 7,2 ampērstunda, Akumulatora ietilpība: 165 volt-ampērstunda. Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 1,22 m. Platums: 130 mm, Dziļums: 336 mm, Augstums: 215 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
APC Back-UPS Linjainteraktiivinen 1,4 kVA 700 W | €187.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1,4 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 700 W |
| Viļņa forma | Sinuss |
| Ievades darbības spriegums (min) | 150 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 280 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas frekvences regulēšana | 50/60 Hz |
| Automātiskā sprieguma regulēšana (AVR) | |
| Maksimālā strāva | 6 A |
| Sprieguma plūdizlāde | 273 J |
| Turēšanas laiks (min.) | 8 ms |
| Turēšanas laiks (maks.) | 10 ms |
| Efektivitāte | 97,4 % |
| Trokšņu līmenis | 45 dB |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | |
| Aizsardzības pret pārspriegumu īpašības | Fakss, Modems |
| Skaņas signalizācija | |
| Skaņas signāla režīmi | Signāls, kas brīdina par zemu baterijas līmeni, Pārslodzes signāls |
| Auto-restartēšana | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 1,22 m |
| Ekrāna veids | LED |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | CE, REACH |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | Tips F |
| F-tipa izeju skaits | 4 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Akumulatora ietilpība | 7,2 ampērstunda |
| Akumulatora ietilpība | 165 volt-ampērstunda |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 2,4 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 11,2 min |
| Akumulatora darbības laiks (maks.) | 5 gads(i) |
| Baterijas uzlādes laiks | 8 h |
| Automātiska akumulatora pārbaude | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 9000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 336 mm |
| Augstums | 215 mm |
| Svars | 12 kg |
| Iepakojuma platums | 245 mm |
| Iepakojuma dziļums | 440 mm |
| Iepakojuma augstums | 295 mm |
| Iepakojuma svars | 12,9 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Iekļautā programmatūra | PowerChute Personal Edition |
| Papildus informācija | |
| Nominālais ieejas spriegums | 230 V |
| Niminālais izejas spriegums | 230 V |
| Filtrēšana | |
| Nepieciešamas ieejas aizsardzības veids | 3 polu slēgiekārta |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |