Ražotājs: APC
Modelis: E3SUPS15K3IB
EAN: 0731304341888
APC E3SUPS15K3IB. UPS topoloģija: Divkāršā-konversija (tiešsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 15 kilovoltampērs, Izejas jauda: 15000 W. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Baterijas spriegums: 240 V. Produkta krāsa: Balts, Sertifikācija: REACH: Contains No SVHCs. Platums: 380 mm, Dziļums: 907 mm, Augstums: 1400 mm. Baterijas tips: VRLA, Izejas spriegums: 220 - 240 V
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
APC Schneider Electric Easy UPS 3S E3SUPS15K3IB - USV | €6732.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 15 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 15000 W |
| Ievades darbības spriegums (min) | 220 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 400 V |
| Ieejas frekvence | 45/65 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 220 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Izejas frekvence | 50/60 Hz |
| Maksimuma koeficients | 3:1 |
| Pārslodzes kapacitāte (10 minūtes) | 125 % |
| Pārslodzes kapacitāte (1 minūte) | 150 % |
| Trokšņu līmenis | 60 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Sertifikācija | REACH: Contains No SVHCs |
| Savienojamība | |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 1 |
| Paralēlo pieslēgvietu skaits | 1 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Baterijas spriegums | 240 V |
| Papildus informācija | |
| Baterijas tips | VRLA |
| Izejas spriegums | 220 - 240 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 55 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 984,3 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 380 mm |
| Dziļums | 907 mm |
| Augstums | 1400 mm |
| Svars | 130 kg |
| Iepakojuma platums | 563 mm |
| Iepakojuma dziļums | 1014 mm |
| Iepakojuma augstums | 1640 mm |
| Iepakojuma svars | 145 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Drošinātājs komplektā | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |