Ražotājs: APC
Modelis: SUA1000RM2U
EAN: 0731304197256
APC Smart-UPS 1000VA. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 1 kilovoltampērs, Izejas jauda: 650 W, Trokšņu līmenis: 45 dB. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē: 8,8 min, Tipiskais dublējuma laiks pusielādē: 29,9 min. Produkta krāsa: Melns. Svars: 28,2 kg, Iepakojuma svars: 31,4 kg. Interfeiss: DB-9 RS-232,SmartSlot,USB, Izejas savienotāji: (6) NEMA 5-15R, Dimensijas (WxDxH): 432 x 457 x 89 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SMART-UPS RM 1000VA USB & SERIAL | €1000.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 650 W |
| Emergency Power Off (EPO) | |
| Trokšņu līmenis | 45 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 8,8 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 29,9 min |
| Baterijas uzlādes laiks | 3 h |
| Nomaināmās baterijas kārtridžs | RBC23 |
| Papildus informācija | |
| Interfeiss | DB-9 RS-232,SmartSlot,USB |
| Izejas savienotāji | (6) NEMA 5-15R |
| Dimensijas (WxDxH) | 432 x 457 x 89 mm |
| Niminālais izejas spriegums | 120 V |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 594 x 603 x 251 mm |
| I/O pieslēgvietas | USB |
| Komunikāciju opcijas, sloti | SmartSlot |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 28,2 kg |
| Iepakojuma svars | 31,4 kg |