Ražotājs: APC
Modelis: SUA1500
EAN: 0662712247090
APC Smart-UPS 1500VA. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 1,44 kilovoltampērs, Izejas jauda: 980 W, Ieejas frekvence: 47/63 Hz. Maiņstrāvas izeju tipi: NEMA 5–15P, NEMA 5–15R. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē: 6,7 min, Tipiskais dublējuma laiks pusielādē: 23,9 min. Formas faktors: Mini Tower, Produkta krāsa: Melns. Svars: 24,1 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SMART UPS 1500 VA BLACK 1500 VA LINE-INTERACTIV US | €597.75 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1,44 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 980 W |
| Ieejas frekvence | 47/63 Hz |
| Sprieguma plūdizlāde | 480 J |
| Emergency Power Off (EPO) | |
| Skaņas signalizācija | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Mini Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | NEMA 5–15P, NEMA 5–15R |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 6,7 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 23,9 min |
| Papildus informācija | |
| Izejas savienotāji | - (8) IEC 320 C13 - (2) IEC Jumpers |
| Ieejas savienojuma tips | IEC-320 C14 |
| Dimensijas (WxDxH) | 170 x 439 x 216 mm |
| Nominālais ieejas spriegums | 120 V |
| Niminālais izejas spriegums | 120 V |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 24,1 kg |