Ražotājs: APC
Modelis: SURT1000XLIM
EAN: 0731304283515
APC Smart-UPS RT 1000VA. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 1 kilovoltampērs, Izejas jauda: 700 W, Ievades darbības spriegums (min): 100 V. Maiņstrāvas izeju tipi: C13 uzmava, Izeju skaits: 8 Maiņstrāvas izvade (-s). Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Baterijas uzlādes laiks: 3 h. Formas faktors: Montējams plauktā, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 2U. Platums: 85 mm, Dziļums: 483 mm, Augstums: 432 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
APC Smart-UPS RT 1000VA alimentation d'énergie non interruptible 1 kVA 700 W 8 sortie(s) CA | €2109.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 700 W |
| Ievades darbības spriegums (min) | 100 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 280 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 220 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Sprieguma plūdizlāde | 420 J |
| Efektivitāte | 88 % |
| Maksimuma koeficients | 3:1 |
| Emergency Power Off (EPO) | Jā |
| Izejas spriegums THD | 3 % |
| Trokšņu līmenis | 55 dB |
| Dizains | |
| Formas faktors | Montējams plauktā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Kabeļa garums | 2,5 m |
| LED indikatori | Jā |
| Sertifikācija | CE, DNV, EN 50091-1, EN 50091-2, EN 55022 Cl. A, EN 60950, EN 61000-3-2. |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | C13 uzmava |
| Izeju skaits | 8 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Izejas IEC tiltslēgi | 2 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Baterijas uzlādes laiks | 3 h |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 50 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 15000 m |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 85 x 483 x 432 mm |
| Niminālais izejas spriegums | 230 V |
| Nominālais ieejas spriegums | 230 V |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 630 x 594 x 286 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 85 mm |
| Dziļums | 483 mm |
| Augstums | 432 mm |
| Svars | 23 kg |
| Iepakojuma svars | 27,8 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |