Ražotājs: APC
Modelis: SUA1000RMI1U
EAN: 0731304123897
APC Smart-UPS Line-Interactive 1 kVA 640 W 4 maiņstrāvas rozetes ir uzticams un augstas veiktspējas nepārtrauktās barošanas avots (UPS), kas ir paredzēts, lai aizsargātu jūsu svarīgos datus un iekārtas no strāvas padeves pārtraukumiem, pārspriegumiem un strāvas triecieniem. Ar 1 kVA izejas jaudu un 640 W izejas jaudu šis UPS nodrošina pietiekamu jaudu datoram, serverim vai tīkla iekārtām.
Šim UPS ir līnijas interaktīvā topoloģija un sinusoidālā izejas viļņu forma, kas nodrošina, ka jūsu iekārtas saņem tīru un stabilu strāvu pat strāvas svārstību laikā. Ar četrām C13 savienotājligzdām maiņstrāvas kontaktligzdām UPS var pieslēgt vairākas ierīces, un C14 savienotājdakša nodrošina vienkāršu un drošu savienojumu ar ieejas barošanas avotu.
APC Smart-UPS ir arī izstrādāts tā, lai to būtu viegli un ērti lietot. Tam ir vairākas saskarnes iespējas, tostarp DB-9 RS-232, SmartSlot un USB, kas ļauj viegli sazināties ar pievienotajām ierīcēm. UPS ir arī LED indikatori akumulatora nomaiņai un aizsardzībai pret pārspriegumiem, kas atvieglo iekārtu stāvokļa uzraudzību.
UPS ir pieejams statīva tipa korpusā ar 1U ietilpību, tāpēc to ir viegli integrēt jūsu esošajā statīva konfigurācijā. Tam ir arī melna krāsa, un tas ir izstrādāts tā, lai būtu estētiski pievilcīgs un saderētu ar jūsu aprīkojumu.
APC Smart-UPS ir slēgta svina-skābes (VRLA) akumulatora tehnoloģija ar 216 VAh akumulatora ietilpību. Tam ir arī karsti nomaināmas baterijas, automātiska bateriju testēšana un 2 stundas ilgs bateriju uzlādes laiks, tāpēc tas ir ļoti uzticams un neprasa lielu apkopi.
Svara un izmēru ziņā šis UPS sver 21,8 kg, tā augstums ir 44 mm, platums - 432 mm, bet dziļums - 660 mm. Iepakojuma svars ir 25,4 kg, un iepakojuma izmēri ir 559 x 191 x 775 mm.
APC Smart-UPS ir aprīkots arī ar virkni funkciju, kas paredzētas tā funkcionalitātes un veiktspējas uzlabošanai, tostarp aizsardzību pret pārspriegumu, skaņas signalizāciju un USB pieslēgvietām. Tas ir arī konstruēts tā, lai izturētu dažādus ekspluatācijas apstākļus, ar darba temperatūras diapazonu 0-40 °C, darba augstuma diapazonu 0-3000 m un glabāšanas temperatūras diapazonu -15-45 °C.
Ja meklējat uzticamu un augstas veiktspējas UPS, kas var pasargāt jūsu kritiski svarīgo aprīkojumu no strāvas padeves pārtraukumiem un citiem elektrības traucējumiem, APC Smart-UPS Line-Interactive 1 kVA 640 W 4 maiņstrāvas rozetes(-es) ir lieliska izvēle.
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 640 W |
| Viļņa forma | Sinuss |
| Ievades darbības spriegums (min) | 151 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 302 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Sprieguma plūdizlāde | 480 J |
| Trokšņu līmenis | 55 dB |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | Jā |
| Skaņas signalizācija | Jā |
| Dizains | |
| Formas faktors | Montējams plauktā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| LED indikatori | Nomaināms akumulators |
| Sertifikācija | C-tick, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, GOST, VDE, PEP, EOLI |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | C13 uzmava |
| Jaudas spraudnis | C14 uzmava |
| Izeju skaits | 4 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Izejas IEC tiltslēgi | 2 |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| Sērijas saskarne | Jā |
| Seriālā interfeisa tips | RS-232 |
| SmartSlot | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Statīva montēšanas piederumi | Jā |
| Pievienoti kabeļi | RS-232, USB kabelis |
| Manuāls | Jā |
| Programmatūras CD | Jā |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Akumulatora ietilpība | 216 volt-ampērstunda |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 5,4 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 14,5 min |
| Akumulatora darbības laiks (maks.) | 6 gads(i) |
| Baterijas uzlādes laiks | 2 h |
| Hot-swap baterija | Jā |
| Automātiska akumulatora pārbaude | Jā |
| Papildus informācija | |
| Interfeiss | DB-9 RS-232, SmartSlot, USB |
| Ieejas savienojuma tips | IEC-320 C14 |
| Nominālais ieejas spriegums | 230 V |
| Niminālais izejas spriegums | 230 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 15000 m |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 8 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 432 mm |
| Dziļums | 660 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 21,8 kg |
| Iepakojuma platums | 559 mm |
| Iepakojuma dziļums | 775 mm |
| Iepakojuma augstums | 191 mm |
| Iepakojuma svars | 25,4 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |