Ražotājs: APC
Modelis: SUM3000RMXLI2U
EAN: 0731304224501
APC SUM3000RMXLI2U. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 3 kilovoltampērs, Izejas jauda: 2850 W, Sprieguma plūdizlāde: 490 J. Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē: 3,5 min, Tipiskais dublējuma laiks pusielādē: 11,9 min, Nomaināmās baterijas kārtridžs: RBC43. Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 3 m. Svars: 47 kg. Iekļautā programmatūra: CD with software
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 3 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 2850 W |
| Sprieguma plūdizlāde | 490 J |
| Emergency Power Off (EPO) | Jā |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Papildus informācija | |
| Baterijas tips | VRLA |
| Interfeiss | DB-9 RS-232, RJ-45 10/100 Base-T, USB |
| Izejas savienotāji | (7) IEC 320 C13 (1) IEC 320 C19 (4) IEC Jumpers |
| Ieejas savienojuma tips | IEC-320 C20 |
| Dimensijas (WxDxH) | 430 x 680 x 90 mm |
| Niminālais izejas spriegums | 230 V |
| Tīklošanas īpatnības | |
| Nominālais ieejas spriegums | 230 V |
| Filtrēšanas apraksts | 0.3% IEEE/UL 1449 |
| I/O pieslēgvietas | Pre-Installed SmartSlot Card - AP9617 |
| Baterija | |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 3,5 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 11,9 min |
| Nomaināmās baterijas kārtridžs | RBC43 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 47 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļautā programmatūra | CD with software |