Ražotājs: APC
Modelis: SYAXR9B9I
EAN: 0731304233794
APC SYMMETRA LX EXTENDED RUN TOWER. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 0,55 kilovoltampērs, Izejas jauda: 330 W. Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: BSMI/EN 50091-1/EN 50091-2/EN 60950/IEC 60950/VCCI,VDE. Svars: 349,1 kg. Dimensijas (WxDxH): 483 x 726 x 602 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Symmetra LX Extended Run | €11149.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 0,55 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 330 W |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | BSMI/EN 50091-1/EN 50091-2/EN 60950/IEC 60950/VCCI,VDE |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 483 x 726 x 602 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 349,1 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |