Ražotājs: CoolBox
Modelis: COO-SAIGDN-1K
EAN: 8436556145797
CoolBox COO-SAIGDN-1K. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 1 kilovoltampērs, Izejas jauda: 600 W, Ievades darbības spriegums (min): 220 V. Maiņstrāvas izeju tipi: Tips F, Izeju skaits: 4 Maiņstrāvas izvade (-s). Akumulatora ietilpība: 7 ampērstunda, Baterijas spriegums: 12 V, Baterijas uzlādes laiks: 6 h. Formas faktors: Mini Tower, Produkta krāsa: Melns. Platums: 130 mm, Dziļums: 320 mm, Augstums: 182 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox COO-SAIGDN-1K nepārtrauktas barošanas avots (UPS) 1 kilovoltampērs 600 W 4 Maiņstrāvas izvade (-s) | €95.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 600 W |
| Ievades darbības spriegums (min) | 220 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 220 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Izejas sprieguma regulēšana | 10 % |
| Turēšanas laiks (maks.) | 6 ms |
| Turēšanas laiks (min.) | 2 ms |
| Trokšņu līmenis | 40 dB |
| Skaņas signalizācija | |
| Skaņas signāla režīmi | Signāls, kas brīdina par zemu baterijas līmeni, Pārslodzes signāls |
| Dizains | |
| Formas faktors | Mini Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | Tips F |
| Izeju skaits | 4 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Baterija | |
| Akumulatora ietilpība | 7 ampērstunda |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| Baterijas uzlādes laiks | 6 h |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB kabelis |
| Manuāls | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 320 mm |
| Augstums | 182 mm |
| Svars | 8,2 kg |