Ražotājs: Eaton
Modelis: 93PS8MBSI
EAN: 6430028229444
Eaton 93PS. UPS topoloģija: Divkāršā-konversija (tiešsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 8 kilovoltampērs, Izejas jauda: 8000 W. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Akumulatora ietilpība: 9 ampērstunda, Baterijas spriegums: 12 V. Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Melns, Ekrāna veids: LCD. Platums: 335 mm, Dziļums: 750 mm, Augstums: 950 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
UPS sprieguma stabilizatori UPS Eaton 93 PS (93PS8MBSI) - OReol.eu | €7597.00 |
|
maxtrade.lv |
Eaton UPS 93PS 8kVA 3/3 93PS-8(10)-1x9Ah-MBS | €9424.23 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 8 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 8000 W |
| Ievades darbības spriegums (min) | 220 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 415 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 220 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 415 V |
| Izejas frekvence | 50/60 Hz |
| Maksimālā strāva | 13 A |
| Izvades fāžu skaits | 3 |
| Izvades fāžu skaits | 3 |
| Efektivitāte (Tiešsaistes režīms) | 96 % |
| Ievades jaudas faktors | 0,99 |
| Izvades jaudas faktors | 1 |
| Emergency Power Off (EPO) | |
| Pārslodzes kapacitāte (10 minūtes) | 110 % |
| Pārslodzes kapacitāte (1 minūte) | 125 % |
| Pārslodzes jauda (10 sekundes) | 150 % |
| THD (lineārā slodze) | 1,5 % |
| THD (nelineārā slodze) | 3,5 % |
| Trokšņu līmenis | 54 dB |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārslodze |
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ekrāna veids | LCD |
| LED indikatori | |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Drošība | IEC 62040-1, IEC 62040-2, IEC 62040-3 |
| Sertifikācija | WEEE |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Akumulatora ietilpība | 9 ampērstunda |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| Baterijas šūnu skaits | 192 |
| Akumulatora darbības laiks (maks.) | 5 gads(i) |
| Hot-swap baterija | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 335 mm |
| Dziļums | 750 mm |
| Augstums | 950 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 2000 m |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |