Ražotājs: Eaton
Modelis: 9E10KI
EAN: 0743172067678
Eaton 9E 10000I. UPS topoloģija: Divkāršā-konversija (tiešsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 1 kilovoltampērs, Izejas jauda: 8000 W. Maiņstrāvas izeju tipi: Termināls. Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: CE, CB report (TUV). Platums: 262,4 mm, Dziļums: 612,9 mm, Augstums: 708,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Eaton 9E 10000I alimentation d'énergie non interruptible Double-conversion (en ligne) 1 kVA 8000 W | €4099.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 8000 W |
| Ievades darbības spriegums (min) | 176 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 276 V |
| Ieejas frekvence | 45/66 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 220 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Maksimālā strāva | 137 A |
| Pārslodzes kapacitāte (10 minūtes) | 110 % |
| Pārslodzes kapacitāte (1 minūte) | 130 % |
| Pārslodzes kapacitāte (3 sekundes) | 150 % |
| Ieejas strāva THD | 3 % |
| Trokšņu līmenis | 55 dB |
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | CE, CB report (TUV) |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | Termināls |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 262,4 mm |
| Dziļums | 612,9 mm |
| Augstums | 708,5 mm |
| Svars | 85,4 kg |