Ražotājs: Eaton
Modelis: 9PX1500IRTN
EAN: 0743172081421
Eaton 9PX 1.5kVA Double-conversion (Online) UPS ir uzticama un efektīva barošanas avota rezerves sistēma, kas nodrošina nepārtrauktu elektroierīču darbību jebkuros apstākļos. Šis UPS ir paredzēts dažādu elektroierīču atbalstam un nodrošina 1500 W izejas jaudu. Atbalsta baterijas tehnoloģiju ar noslēgtu skābes akumulatoru (VRLA), kas nodrošina tipisko rezerves jaudas laiku, līdz pat 14 minūtēm puslādē un līdz pat 5 minūtēm maksimālā slodzē.
Šis UPS ir projektēts, lai būtu viegli lietojams un elastīgs, to var uzstādīt statīvā vai tornī. Izmantojot rackmount\/tower formu, tas ir vienkārši uzstādāms un aizņem mazu vietas. UPS ir melnā krāsā un ar LED indikatoriem, kas rāda tā stāvokli. Ar 8 AC izvadu un C13 tiešsaistes izvades tipu, jūs varat pievienot vairākas elektroierīces.
Drošība un sertifikācijas iekļauj IEC\/EN 62040-1, UL 1778 un CSA 22.2 standartus, kas nodrošina drošību un uzticamību. Automātiskā akumulatora pārbaude un hot-swap bateriju kapacitāte nodrošina, ka sistēma nepārtraukti darbosies, kā arī vairākas porte, piemēram, RS-232 un USB 2.0. Šis UPS ir kluss, ar trokšņu līmeni ne vairāk kā 35 dB, un tas var darboties temperatūras apstākļos no 0-40° C.
Eaton 9PX 1.5kVA Double-conversion (Online) UPS ir piemērots gan biroju, gan datu centru, gan mājas lietojumam. UPS arī nodrošina tīru sinusoīdu signālu ar efektivitāti līdz pat 92,5%, kas garantē stabilu un tīru barošanu jūsu ierīcēm.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1,5 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 1500 W |
| Viļņa forma | Tīra sinusoīda |
| Ievades darbības spriegums (min) | 176 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 276 V |
| Ieejas frekvence | 40/70 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 200 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Izejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izvades fāžu skaits | 1 |
| Efektivitāte | 92,5 % |
| Jaudas koeficients | 1 |
| Trokšņu līmenis | 35 dB |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Baterijas izlādēšana |
| Dizains | |
| Formas faktors | Statīvs/Tornis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Ekrāna veids | LCD |
| LED indikatori | Jā |
| Drošība | IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2 |
| Sertifikācija | IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2, IEC/EN 62040 -2, FCC Class B, CISPR22 Class B, CE /CB report (TUV) / cULus / EAC /RCM / KC / Energy Star |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | C13 uzmava |
| Jaudas spraudnis | C14 uzmava |
| Izeju skaits | 8 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Sērijas saskarne | Jā |
| Seriālā interfeisa tips | RS-232 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Statīva montēšanas piederumi | Jā |
| Vadības karte iekļauta | Jā |
| Iekļautā programmatūra | Intelligent Power Software suite |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 5 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 14 min |
| Hot-swap baterija | Jā |
| Automātiska akumulatora pārbaude | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 450 mm |
| Augstums | 86,5 mm |
| Svars | 18,9 kg |
| Papildus informācija | |
| Nominālais ieejas spriegums | 230 V |
| Niminālais izejas spriegums | 230 V |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |