Ražotājs: Eaton
Modelis: 61082
EAN: 0404414460182
Eaton Protection Station 800 DIN. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 0,8 kilovoltampērs, Izejas jauda: 500 W, Ievades darbības spriegums (min): 160 V. Izeju skaits: 8 Maiņstrāvas izvade (-s). Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē: 30 min. Formas faktors: Mini Tower, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: IEC 62040-1-1, IEC 62040-2, IEC 61643-1, CE.. Platums: 327 mm, Dziļums: 149 mm, Augstums: 185 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 0,8 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 500 W |
| Ievades darbības spriegums (min) | 160 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 284 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 230 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 230 V |
| Sprieguma plūdizlāde | 525 J |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Mini Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | IEC 62040-1-1, IEC 62040-2, IEC 61643-1, CE. |
| Savienojamība | |
| Izeju skaits | 8 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 30 min |
| Automātiska akumulatora pārbaude | |
| Aukstais starts | |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 327 x 149 x 185 mm |
| Niminālais izejas spriegums | 230 V |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows Vista/XP Mac Linux |
| Mac saderība | |
| Pārlādes aizsardzība | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 327 mm |
| Dziļums | 149 mm |
| Augstums | 185 mm |
| Svars | 4 kg |