Ražotājs: NGS
Modelis: FORTRESS2000V2
EAN: 8435430608885
NGS FORTRESS 2000 V2. UPS topoloģija: Gaidstāve (bezsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 1,5 kilovoltampērs, Izejas jauda: 900 W. Izeju skaits: 4 Maiņstrāvas izvade (-s). Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Melns, Ekrāna veids: LED
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Gaidstāve (bezsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1,5 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 900 W |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 230 V |
| Ieejas frekvence | 50 Hz |
| Izejas darba jauda (maks.) | 230 V |
| EMI/RFI trokšņu filtrācija | |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ekrāna veids | LED |
| Savienojamība | |
| Izeju skaits | 4 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Baterija | |
| Aukstais starts | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |