Ražotājs: Salicru
Modelis: 698LA000003
EAN: 8436584872016
Salicru 698LA000003. UPS topoloģija: Divkāršā-konversija (tiešsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 2 kilovoltampērs, Izejas jauda: 1800 W. Maiņstrāvas izeju tipi: C13 uzmava, Jaudas spraudnis: C20 uzmava, Izeju skaits: 8 Maiņstrāvas izvade (-s). Baterijas tehnoloģija: Litija dzelzs fosfāts (LiFePO4), Baterijas uzlādes laiks: 3 h. Formas faktors: Statīvs/Tornis, Produkta krāsa: Melns, Kontroles tips: Pogas. Platums: 438 mm, Dziļums: 510 mm, Augstums: 88 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
UPS sprieguma stabilizatori UPS Salicru SLC-2000 Twin RT2 Lion - OReol.eu | €1912.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 2 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 1800 W |
| Viļņa forma | Tīra sinusoīda |
| Ievades darbības spriegums (min) | 230 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 230 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 200 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Izejas frekvence | 50/60 Hz |
| Efektivitāte (Tiešsaistes režīms) | 90 % |
| Energoefektivitāte (ECO režīms) | 96 % |
| Jaudas koeficients | 0,9 |
| Izvades jaudas faktors | 0,9 |
| ECO režīms | |
| Izejas spriegums THD | 4 % |
| Ieejas strāva THD | 5 % |
| Trokšņu līmenis | 50 dB |
| Potential-free izvade | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Statīvs/Tornis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iebūvēts ventilators | |
| Kontroles tips | Pogas |
| Ekrāna veids | LCD |
| Drošība | EN-IEC 62040-1 |
| Savietojamība | EN 62040-2(C2) |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | C13 uzmava |
| Jaudas spraudnis | C20 uzmava |
| Izeju skaits | 8 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Sērijas saskarne | |
| Seriālā interfeisa tips | RS-232 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Emergency Power Off (EPO) konektors | |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija dzelzs fosfāts (LiFePO4) |
| Baterijas uzlādes laiks | 3 h |
| Aukstais starts | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 438 mm |
| Dziļums | 510 mm |
| Augstums | 88 mm |
| Svars | 15,2 kg |