Ražotājs: Socomec
Modelis: ITY-E-TW030B
EAN: 8027122563994
Socomec ITY-E-TW030B. UPS topoloģija: Divkāršā-konversija (tiešsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 3 kilovoltampērs, Izejas jauda: 2400 W. Jaudas spraudnis: C20 uzmava. Platums: 190 mm, Dziļums: 425 mm, Augstums: 320 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 3 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 2400 W |
| Viļņa forma | Sinuss |
| Ievades darbības spriegums (min) | 160 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 300 V |
| Ieejas frekvence | 45/65 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 208 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Izejas frekvence | 47/53 Hz |
| Izvades fāžu skaits | 1 |
| Efektivitāte | 91 % |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Savienojamība | |
| Jaudas spraudnis | C20 uzmava |
| USB pieslēgvieta | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 190 mm |
| Dziļums | 425 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Svars | 37 kg |