Ražotājs: Socomec
Modelis: ITY3-TW010B
EAN: 8027122745864
Socomec ITYS ITY3-TW010B. UPS topoloģija: Divkāršā-konversija (tiešsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 1 kilovoltampērs, Izejas jauda: 1000 W. Maiņstrāvas izeju tipi: C13 uzmava, Jaudas spraudnis: C14 uzmava, Izeju skaits: 4 Maiņstrāvas izvade (-s). Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Akumulatora ietilpība: 7 ampērstunda, Baterijas spriegums: 36 V. Formas faktors: Mini Tower, Produkta krāsa: Melns, Pelēks, Oranžs, Kontroles tips: Pogas. Platums: 145 mm, Dziļums: 404 mm, Augstums: 224 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 1000 W |
| Viļņa forma | Sinuss |
| Ievades darbības spriegums (min) | 160 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 300 V |
| Ieejas frekvence | 40/70 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 200 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Izejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izvades fāžu skaits | 1 |
| Izvades fāžu skaits | 1 |
| Efektivitāte | 93 % |
| Energoefektivitāte (ECO režīms) | 98 % |
| Ievades jaudas faktors | 0,99 |
| Izvades jaudas faktors | 1 |
| Maksimuma koeficients | 3:1 |
| ECO režīms | |
| Emergency Power Off (EPO) | |
| Trokšņu līmenis | 50 dB |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Īssavienojums |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Dizains | |
| Formas faktors | Mini Tower |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks, Oranžs |
| Kontroles tips | Pogas |
| Ekrāna veids | LCD |
| LED indikatori | |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Drošība | IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |
| Sertifikācija | IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 IEC/EN 62040-3 CE, RCM (E2376) |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | C13 uzmava |
| Jaudas spraudnis | C14 uzmava |
| Izeju skaits | 4 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| USB pieslēgvieta | |
| USB pieslēgvietas veids | USB Veids-B |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Akumulatora ietilpība | 7 ampērstunda |
| Baterijas spriegums | 36 V |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 7,8 min |
| Akumulatora darbības laiks (maks.) | 3 gads(i) |
| Uzlādes strāva | 8 A |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 1000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 145 mm |
| Dziļums | 404 mm |
| Augstums | 224 mm |
| Svars | 14,4 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |