Ražotājs: V7
Modelis: UPS2URM3000DC-NC-1E
EAN: 0662919114843
V7 UPS2URM3000DC-NC-1E. UPS topoloģija: Divkāršā-konversija (tiešsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 3 kilovoltampērs, Izejas jauda: 3000 W. Maiņstrāvas izeju tipi: BS 1363, C13 uzmava, C19 uzmava, Jaudas spraudnis: C14 uzmava, Izeju skaits: 8 Maiņstrāvas izvade (-s). Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Akumulatora ietilpība: 9 ampērstunda, Baterijas spriegums: 12 V. Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 2U. Platums: 438 mm, Dziļums: 630 mm, Augstums: 88 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
V7 | €626.04 |
|
www.pure-gaming.fr |
V7 UPS2URM3000DC-NC-1E alimentation d'énergie non interruptible Double-conversion (en ligne) 3 kVA 3000 W 8 sortie(s) C | €789.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 3 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 3000 W |
| Viļņa forma | Tīra sinusoīda |
| Ievades darbības spriegums (min) | 200 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Sprieguma plūdizlāde | 720 J |
| ECO režīms | |
| Trokšņu līmenis | 50 dB |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārslodze |
| Skaņas signalizācija | |
| Skaņas signāla režīmi | Signāls, kas brīdina par zemu baterijas līmeni, Pārslodzes signāls |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Kabeļa garums | 3,05 m |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Ekrāna veids | LCD |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | CE, RoHS, REACH |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | BS 1363, C13 uzmava, C19 uzmava |
| Jaudas spraudnis | C14 uzmava |
| Izeju skaits | 8 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| USB pieslēgvieta | |
| Modema (RJ-11) pieslēgvietas | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Statīva montēšanas piederumi | |
| Manuāls | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Garantijas karte | |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Akumulatora ietilpība | 9 ampērstunda |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 2,6 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 9,8 min |
| Baterijas uzlādes laiks | 3 h |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 438 mm |
| Dziļums | 630 mm |
| Augstums | 88 mm |
| Svars | 27,2 kg |
| Iepakojuma platums | 600 mm |
| Iepakojuma dziļums | 760 mm |
| Iepakojuma augstums | 240 mm |
| Iepakojuma svars | 32,9 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, REACH, RoHS |
| Papildus informācija | |
| Iepakojuma saturs | 1.5m USB |