Ražotājs: Vertiv
Modelis: LI32151CT20
EAN: 0813829015878
Vertiv Liebert ItON 2000VA. UPS topoloģija: Line-Interactive, Izejas jaudas kapacitāte (VA): 2 kilovoltampērs, Izejas jauda: 1200 W. Maiņstrāvas izeju tipi: C13 uzmava, Tips F, Jaudas spraudnis: C14 uzmava, Izeju skaits: 6 Maiņstrāvas izvade (-s). Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Akumulatora ietilpība: 9 ampērstunda, Baterijas spriegums: 12 V. Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Melns, International Protection (IP) code: IP20. Platums: 146 mm, Dziļums: 391 mm, Augstums: 205 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
VERTIV LIEBERT ITON 2000VA E 230V LIEBERT ITON USV DESKTOP 2000VA | €342.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 2 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 1200 W |
| Viļņa forma | Pakāpju |
| Ievades darbības spriegums (min) | 170 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 280 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas frekvence | 50/60 Hz |
| Atbildes laiks | 6 ms |
| Izvades fāžu skaits | 1 |
| Izvades fāžu skaits | 1 |
| Jaudas koeficients | 0,6 |
| Izvades jaudas faktors | 0,6 |
| Skaņas signalizācija | Jā |
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Jā |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Drošība | IEC/EN/AS 62040-1-1 |
| Sertifikācija | CE |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | C13 uzmava, Tips F |
| Jaudas spraudnis | C14 uzmava |
| Izeju skaits | 6 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| F-tipa izeju skaits | 3 |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 1 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Akumulatora ietilpība | 9 ampērstunda |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 3 min |
| Baterijas uzlādes laiks | 6 h |
| Papildus informācija | |
| Baterijas tips | VRLA |
| Ieejas savienojuma tips | IEC320 C14 |
| Dimensijas (WxDxH) | 146 x 391 x 205 mm |
| Nominālais ieejas spriegums | 230 V |
| Pārlādes aizsardzība | Jā |
| Niminālais izejas spriegums | 230 V |
| Izejas spriegums | 230 V |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 235 x 495 x 297 mm |
| Ne-operacionālais relatīvais mitrums (ne-kondesējošs) | 0 - 90 % |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 5 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 1500 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 146 mm |
| Dziļums | 391 mm |
| Augstums | 205 mm |
| Svars | 11,5 kg |
| Iepakojuma platums | 235 mm |
| Iepakojuma dziļums | 495 mm |
| Iepakojuma augstums | 297 mm |
| Iepakojuma svars | 12,5 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |