Ražotājs: Vertiv
Modelis: LI60403A0301A10
EAN: 0767041024630
Vertiv Liebert LI60403A0301A10. UPS topoloģija: Divkāršā-konversija (tiešsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 40 kilovoltampērs, Izejas jauda: 40000 W. Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Melns, Ekrāna veids: LCD. Platums: 600 mm, Dziļums: 850 mm, Augstums: 1600 mm. Apeja: Bypass voltage tolerance (%) selectable from +20 to -40 Bypass frequency tolerance (%) ±20 (±10...
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
VERTIV | €879.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 40 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 40000 W |
| Ievades darbības spriegums (min) | 380 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 415 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ievades jaudas faktors | 0,99 |
| Pārslodzes jauda (5 minūtes) | 125 % |
| Pārslodzes kapacitāte (1 minūte) | 150 % |
| Izejas spriegums THD | 2 % |
| Ieejas strāva THD | 5 % |
| Trokšņu līmenis | 58 dB |
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ekrāna veids | LCD |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Sertifikācija | EN/IEC/AS 62040-1, EN/IEC/AS 62040-2, VFI-SS-111 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 850 mm |
| Augstums | 1600 mm |
| Papildus informācija | |
| Apeja | Bypass voltage tolerance (%) selectable from +20 to -40 Bypass frequency tolerance (%) ±20 (±10 selectable) |