Ražotājs: Vertiv
Modelis: PS1000RT3-230
EAN: 0835514007463
Vertiv Liebert PS1000RT3-230. UPS topoloģija: Line-Interactive, Izejas jaudas kapacitāte (VA): 1 kilovoltampērs, Izejas jauda: 900 W. Maiņstrāvas izeju tipi: C13 uzmava, Jaudas spraudnis: C14 uzmava, Izeju skaits: 8 Maiņstrāvas izvade (-s). Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Akumulatora ietilpība: 7,2 ampērstunda, Baterijas spriegums: 12 V. Formas faktors: Statīvs/Tornis, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 2U. Platums: 440 mm, Dziļums: 412 mm, Augstums: 88 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 900 W |
| Viļņa forma | Sinuss |
| Ievades darbības spriegums (min) | 165 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 300 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Izejas frekvence | 50/60 Hz |
| Sprieguma plūdizlāde | 220 J |
| Atbildes laiks | 4 ms |
| Izvades fāžu skaits | 1 |
| Izvades fāžu skaits | 1 |
| Jaudas koeficients | 0,9 |
| Izvades jaudas faktors | 0,9 |
| Trokšņu līmenis | 45 dB |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | Jā |
| Skaņas signalizācija | Jā |
| Dizains | |
| Formas faktors | Statīvs/Tornis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Drošība | IEC/EN/AS 62040-1-1 |
| Sertifikācija | CE |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | C13 uzmava |
| Jaudas spraudnis | C14 uzmava |
| Izeju skaits | 8 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 1 |
| Emergency Power Off (EPO) konektors | Jā |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Akumulatora ietilpība | 7,2 ampērstunda |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 3 |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 12 min |
| Baterijas uzlādes laiks | 5 h |
| Hot-swap baterija | Jā |
| Papildus informācija | |
| Baterijas tips | VRLA |
| Nominālais ieejas spriegums | 220-240 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 412 mm |
| Augstums | 88 mm |
| Svars | 19,4 kg |
| Iepakojuma platums | 560 mm |
| Iepakojuma dziļums | 595 mm |
| Iepakojuma augstums | 228 mm |
| Iepakojuma svars | 22,6 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |