Ražotājs: APC
Modelis: P7V
EAN: 0731304200710
APC Essential A/V Surge Protector. Sprieguma plūdizlāde: 480 J, Izeju skaits: 7 Maiņstrāvas izvade (-s), Nominālais ieejas spriegums: 120 V. Produkta krāsa: Sudrabs. Kabeļa garums: 1,83 m, Svars: 500 g. Sertifikācija: CSA,UL 1363,UL 1449. Iepakojuma platums: 133 mm, Iepakojuma augstums: 353 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SURGEARREST P7V | €32.37 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 500 g |
| Kabeļa garums | 1,83 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Sprieguma plūdizlāde | 480 J |
| Izeju skaits | 7 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Nominālais ieejas spriegums | 120 V |
| Strāvas maksimums, parasts režīms | 10000 A |
| Strāvas maksimums, normāls režīms | 10000 A |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 45 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 76 x 36 x 318 mm |
| Iepakojuma garums | 3,9 cm |
| Ieejas savienojumi | NEMA 5-15P |
| Iepakojuma masa | 0,77 kg |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CSA,UL 1363,UL 1449 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 133 mm |
| Iepakojuma augstums | 353 mm |