Ražotājs: APC
Modelis: P7T10
EAN: 0073130401658
APC P7T10 Essential SurgeArrest. Sprieguma plūdizlāde: 420 J, Izeju skaits: 7 Maiņstrāvas izvade (-s), Nominālais ieejas spriegums: 120 V. Produkta krāsa: Bēšs, EMI/RFI trokšņa filtrēšana: 55 dB. Svars: 550 g. Sertifikācija: CSA/UL 1449. Iepakojuma platums: 133 mm, Iepakojuma augstums: 356 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC PROTECTEUR DE SURTENSION DE BASE APC | €35.58 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Bēšs |
| EMI/RFI trokšņa filtrēšana | 55 dB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Sprieguma plūdizlāde | 420 J |
| Izeju skaits | 7 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Nominālais ieejas spriegums | 120 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 550 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 45 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 76 x 51 x 356 mm |
| Ieejas savienojumi | NEMA 5-15P |
| Iepakojuma garums | 4,8 cm |
| Izgaismojošie elementi | |
| LED indikatori | |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CSA/UL 1449 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 133 mm |
| Iepakojuma augstums | 356 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Svars (angļu mērvienībās) | 0,544 kg |