Ražotājs: Eaton
Modelis: 281203
EAN: 4015082812034
Eaton DILM32-XSPR240. Nominālais ieejas spriegums: 100-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Produkta krāsa: Melns, Pelēks, Materiāls: Plastmasa. Platums: 9 mm, Dziļums: 28 mm, Augstums: 25 mm. Sertifikācija: UL, CSA. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Materiāls | Plastmasa |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nominālais ieejas spriegums | 100-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 9 mm |
| Dziļums | 28 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 60 °C |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | UL, CSA |
| Savienojamība | |
| Bez vada | |