Ražotājs: Hama
Modelis: 00108865
EAN: 4047443184122
Hama Colour. Izeju skaits: 3 Maiņstrāvas izvade (-s), Nominālais ieejas spriegums: 230 V, Nominālā izejas strāva: 16 A. Produkta krāsa: Balts. Kabeļa garums: 1,5 m. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Hama Power Socket 3 1.5 m 4047443184122 UPS aksesuāri | €12.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Pie sienas piestiprināms | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izeju skaits | 3 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Nominālais ieejas spriegums | 230 V |
| Nominālā izejas strāva | 16 A |
| Augstākā jauda | 3500 W |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Kabeļa tips | H05VV-F3G1.5 |
| Izgaismojošie elementi | |
| LED indikatori | |