Ražotājs: Bosch
Modelis: MFQ364V6
EAN: 4242005222995
Bosch MFQ364V6. Produkta krāsa: Balts, Kontroles tips: Pogas, Auklas garums: 1,3 m. Jauda: 450 W. Platums: 154 mm, Dziļums: 208 mm, Augstums: 74 mm. Iepakojuma platums: 275 mm, Iepakojuma dziļums: 235 mm, Iepakojuma augstums: 395 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Bosch MFQ364V6 robot de cuisine 450 W Blanc | €68.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 450 W |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kontroles tips | Pogas |
| Mainīgais ātrums | Jā |
| Ātrumu skaits | 5 |
| Iebūvēti svari | Nē |
| Citrusspiede | Nē |
| Gaļas mašīna | Jā |
| Kafijas malšana | Nē |
| Mīcīšanas funkcija | Jā |
| Auklas garums | 1,3 m |
| Ūdensizturīgas daļas | Jā |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Iepakojuma saturs | |
| Makaronu pagatavošanas ierīce | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 208 mm |
| Platums | 154 mm |
| Augstums | 74 mm |
| Svars | 2,85 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 275 mm |
| Iepakojuma dziļums | 235 mm |
| Iepakojuma augstums | 395 mm |
| Iepakojuma svars | 3,3 kg |