Ražotājs: Bosch
Modelis: MUM4407
EAN: 4242002761145
Bosch MUM4407. Trauka tilpums: 3,9 L, Produkta krāsa: Balts. Materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 500 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Svars: 4 kg. Iepakojuma platums: 285 mm, Iepakojuma dziļums: 290 mm, Iepakojuma augstums: 430 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Virtuves kombaini Bosch (MUM4407) - OReol.eu | €111.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 500 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 3,9 L |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Viegli tīrāms | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Pārlādes aizsardzība | |
| Materiāls | |
| Materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 4 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 285 mm |
| Iepakojuma dziļums | 290 mm |
| Iepakojuma augstums | 430 mm |
| Iepakojuma svars | 4,8 kg |