| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Virtuves kombaini Bosch MUM 4657 - OReol.eu | €159.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 550 W |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ledus smalcināšana | |
| Ātrumu skaits | 4 |
| Mainīgais ātrums | |
| Suluspiede | |
| Blenderis | 1 L |
| Auklas garums | 1,2 m |
| Auklas uzglabāšana | |
| Viegli tīrāms | |
| Regulējams šķēļu griežamais disks | |
| Iepakojuma saturs | |
| Rokas putotājs | |
| Kuļstieņi | |
| Spageti disks | |
| Lāpstiņa | |
| Materiāls | |
| Trauka materiāls | Plastmasa |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 265 mm |
| Platums | 265 mm |
| Augstums | 305 mm |
| Svars | 5,69 kg |