Ražotājs: Bosch
Modelis: MUM58CR60
EAN: 4242005239573
Bosch MUM5. Trauka tilpums: 3,9 L, Produkta krāsa: Melns, Sarkans, Nerūsējošs tērauds, Blenderis: 0,8 L. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 1000 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz. Platums: 280 mm, Dziļums: 271 mm, Augstums: 282 mm. Iepakojuma platums: 388 mm, Iepakojuma dziļums: 600 mm, Iepakojuma augstums: 345 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Bosch MUM5 pārtikas pārstrāde 1000 W 3,9 L Melns, Sarkans, Nerūsējošs tērauds | €319.00 |
|
hiq24.de |
Bosch Bosc KüchenM. MUM58CR60 1000W rd | €348.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 3,9 L |
| Produkta krāsa | Melns, Sarkans, Nerūsējošs tērauds |
| Bluetooth | |
| Impulsa funkcija | |
| Ātrumu skaits | 7 |
| Mainīgais ātrums | |
| Iebūvēti svari | |
| Citrusspiede | |
| Gaļas mašīna | |
| Kafijas malšana | |
| Blenderis | 0,8 L |
| Mīcīšanas funkcija | |
| Auklas garums | 1,1 m |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Iebūvēts drošības aizslēgs | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Sasmalcināšanas izmēri | Rupja izmēra smalcināšana, Smalka, Vidējs |
| LED indikatori | |
| Pārlādes aizsardzība | |
| Viegli tīrāms | |
| Indukcijas gaisma | |
| Daudzums | 1 |
| Sertifikācija | CE, EAC-Eurasian, Ukraine, VDE |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Iepakojuma saturs | |
| Rīvēšanas disks iekļauts | |
| Vidēja šķēlēšanas ievietošana | |
| Maza šķēlēšanas ievietošana | |
| Bļodas komplektā | Mīkla, Jaukšana/maisīšana |
| Makaronu pagatavošanas ierīce | |
| Putojamais | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Mīklas rīks | |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 280 mm |
| Dziļums | 271 mm |
| Augstums | 282 mm |
| Svars | 7,29 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 388 mm |
| Iepakojuma dziļums | 600 mm |
| Iepakojuma augstums | 345 mm |
| Iepakojuma svars | 8,6 kg |