Ražotājs: Bosch
Modelis: MUM58257
EAN: 4242002909608
Bosch MUM58257. Trauka tilpums: 3,9 L, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Balts, Blenderis: 1,25 L. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 1000 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V. Platums: 280 mm, Dziļums: 271 mm, Augstums: 282 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 3,9 L |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds, Balts |
| Blenderis | 1,25 L |
| Gaļas mašīna | |
| Miksera funkcijas | Jaukšana/maisīšana |
| Auklas uzglabāšana | |
| . Trauku pierādījums piederumi | |
| Kapacitāte | 2,7 kg |
| Viegli tīrāms | |
| Pārlādes aizsardzība | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Smalcināšanas asmens iekļauts | |
| Izšļakstīšanās aizsargs komplektā | |
| Blenderis iekļauts | |
| Miksēšanas rīks | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 282 mm |
| Platums | 280 mm |
| Dziļums | 271 mm |
| Svars | 8,1 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |