Ražotājs: Bosch
Modelis: MUM58259
EAN: 4242005041282
Bosch MUM58259. Trauka tilpums: 3,9 L, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Balts, Kontroles tips: Pogas. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 1000 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz. Platums: 282 mm, Dziļums: 271 mm, Augstums: 280 mm. Iepakojuma platums: 350 mm, Iepakojuma dziļums: 390 mm, Iepakojuma augstums: 595 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
BOSCH MUM58259+MUZ5KR1 | €432.00 |
|
www.ox.ee |
Köögikombain BOSCH MUM58259+MUZ5KR1 | €521.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 3,9 L |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds, Balts |
| Bluetooth | |
| Impulsa funkcija | |
| Kontroles tips | Pogas |
| Mainīgais ātrums | |
| Ātrumu skaits | 7 |
| Citrusspiede | |
| Gaļas mašīna | |
| Miksera funkcijas | Jaukšana/maisīšana |
| Auklas garums | 1,1 m |
| Uzglabāšanas kārba | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Mini kāpājamais nazis | |
| Kapacitāte | 2,7 kg |
| Neslīdoša pamatne | |
| Viegli tīrāms | |
| LED indikatori | |
| Pārlādes aizsardzība | |
| Daudzums | 1 |
| Sertifikācija | CE, EAC-Eurasian, Ukraine, VDE |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto piederumu skaits | 23 pcs |
| Komplektā iekļauts griešanas disks | |
| Rīvēšanas disks iekļauts | |
| Iekļauto rīvju disku skaits | 4 |
| Disks griešanai šķēlītēs iekļauts | |
| Smalcināšanas asmens iekļauts | |
| Spageti disks | |
| Makaronu pagatavošanas ierīce | |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 280 mm |
| Dziļums | 271 mm |
| Platums | 282 mm |
| Svars | 7,42 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 350 mm |
| Iepakojuma dziļums | 390 mm |
| Iepakojuma augstums | 595 mm |