Ražotājs: Bosch
Modelis: MUM5XC4E
EAN: 4242005347520
Bosch MUM5XC4E. Trauka tilpums: 3,9 L, Produkta krāsa: Melns, Auklas garums: 1,1 m. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Ekrāna veids: LED. Jauda: 1000 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 282 mm, Dziļums: 280 mm, Augstums: 271 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Virtuvinis kombainas Bosch MUM5XC4E MUM5XC4E (4242005347520) Virtuves kombains | €465.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 3,9 L |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ledus smalcināšana | Jā |
| Planetāra rotācija | Jā |
| Mainīgais ātrums | Jā |
| Blendera uzgalis | Jā |
| Iebūvēti svari | Jā |
| Gaļas mašīna | Jā |
| Automātiskā vada satīšana | Jā |
| Auklas garums | 1,1 m |
| Ūdensizturīgas daļas | Jā |
| Disku skaits | 4 diski |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāna veids | LED |
| Iepakojuma saturs | |
| Komplektā iekļauts griešanas disks | Jā |
| Rīvēšanas disks iekļauts | Jā |
| Blenderis iekļauts | Jā |
| Bļoda komplektā | Jā |
| Putojamais | Jā |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | Jā |
| Putošanas maisītājs | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 271 mm |
| Platums | 282 mm |
| Dziļums | 280 mm |
| Svars | 9 kg |
| Materiāls | |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |