Ražotājs: Bosch
Modelis: MUM5XW10
EAN: 4242005185191
Bosch MUM5XW10. Trauka tilpums: 3,9 L, Produkta krāsa: Balts, Kontroles tips: Ar pieskārienu. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Plastmasa. Ekrāna veids: LED. Jauda: 1000 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz. Platums: 280 mm, Dziļums: 280 mm, Augstums: 271 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
BOSCH MUM5XW10 | €391.00 |
|
www.ox.ee |
Кухонный комбайн Bosch MUM5XW10 food processor 1000 W 3.9 L White Built-in scales | €460.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 3,9 L |
| Produkta krāsa | Balts |
| Bluetooth | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Ātrumu skaits | 7 |
| Mainīgais ātrums | |
| Blendera uzgalis | |
| Iebūvēti svari | |
| Automātiskā vada satīšana | |
| Auklas garums | 1,1 m |
| Auklas uzglabāšana | |
| Mīklas trauka tilpums | 3,9 L |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Pārlādes aizsardzība | |
| Disku skaits | 4 diski |
| Neslīdoša pamatne | |
| Viegli tīrāms | |
| Sertifikācija | CE, EAC, VDE |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Taimeris | |
| Iepakojuma saturs | |
| Komplektā iekļauts griešanas disks | |
| Rīvēšanas disks iekļauts | |
| Disks griešanai šķēlītēs iekļauts | |
| Maza šķēlēšanas ievietošana | |
| Vidēja šķēlēšanas ievietošana | |
| Mīklas rīks | |
| Vāciņš pievienots | |
| Miksēšanas rīks | |
| Putojamais | |
| Kuļstieņi | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Manuāls | |
| Bļoda komplektā | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 280 mm |
| Augstums | 271 mm |
| Dziļums | 280 mm |
| Svars | 7,06 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 345 mm |
| Iepakojuma dziļums | 397 mm |
| Iepakojuma augstums | 400 mm |
| Iepakojuma svars | 7,7 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 30 pcs |