Ražotājs: Bosch
Modelis: MUM9BX5S65
EAN: 4242005036417
Bosch MUM9BX5S65. Trauka tilpums: 5,5 L, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Kontroles tips: Rotējošs. Trauka materiāls: Alumīnijs, Apvalka materiāls: Metāls, Blendera kauss: Stikls. Jauda: 1500 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V. Platums: 222 mm, Dziļums: 433 mm, Augstums: 337 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Virtuves kombaini Bosch MUM9BX5S65 - OReol.eu | €768.00 |
|
eltek.lv |
BOSCH MUM 9BX5S65 | €833.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1500 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 5,5 L |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Planetāra rotācija | |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Ātrumu skaits | 7 |
| Blendera uzgalis | |
| Gaļas mašīna | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Pārlādes aizsardzība | |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Trauka materiāls | Alumīnijs |
| Blendera kauss | Stikls |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Taimeris | |
| Iepakojuma saturs | |
| Bļoda komplektā | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 433 mm |
| Platums | 222 mm |
| Augstums | 337 mm |
| Svars | 16,1 kg |